Zapraszamy serdecznie na nowe kursy tańca w Szkole Tańca Oye!

Strefa kursanta

Jeśli masz już u nas konto i chcesz przejść do STREFY KURSANTA, kliknij tutaj:

GRAFIK WEEKENDOWYCH
CRASH COURSE 'ów !

Przedstawiamy grafik przyspieszonych weekendowych zajęć – czyli CRASH COURSE 'ów.
Takie zajęcia to idealne rozwiązanie dla osób, które nie mogą uczęszczać na zajęcia w tygodniu.
Crash Course to cały miesiąc nauki w jeden dzień!

Zapraszamy serdecznie do spróbowania różnych kursów na różnych poziomach zaawansowania,
do poznawania nowych instruktorów i rodzajów tańca :)
Prosimy o zapisy – dzięki temu będziecie wiedzieli czy zajęcia się odbędą :)
UWAGA! – Każda kolejna godzina to kontynuacja, możesz przyjść tylko na jedną godzinę, ale musisz nas o tym poinformować na FB lub mailem – zapisując się przez system deklarujesz chęć udziału w całości crash course’u!

Cena*:
1 zajęcia – 40 PLN lub Karta partnerska
2 zajęcia – 30 PLN
3 zajęcia – 30 PLN
4 zajęcia – 30 PLN

* – Ceny mogą ulec zmianie jeśli wydarzenie jest z Gościem Oye! – sprawdź wydarzenie na naszym Facebooku :)

Grafik zajęć w Szkole Tańca Oye!

Przedstawiamy grafik regularnych zajęć w Szkole Tańca Oye! Ze względu na czytelność, podzieliliśmy go na 2 części.
Najedź kursorem na kafelek z kursem, żeby się zapisać, sprawdzić kiedy kurs wystartował, przeczytać opis poziomu i krótki opis techniki tanecznej.

Weekendy w Szkole Tańca Oye!

Zajęcia do godziny 18:00: